Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Pokaż jako

Kostiumy kąpielowe dwuczęściowe są preferowane przez miliony kobiet na całym świecie dlatego, że pozwalają równomiernie opalić całe ciało.

Nowe trendy w bieliźnie na plażę przynoszą nam żywe i jasne kolory, fuksja, pomarańczowy czy żółty. Jeśli chcecie podkreślić piękne opalone ciało wybierajcie właśnie pośród tych kolorów dokładając jeszcze flouroscencyjne odcienie kolorów.

Dwuczęściowe kostiumy w kolorach czerni, brązu i granatu to już klasyka, ale lepiej unikać tych kolorów do białej jak mąka skóry. W takim przypadku lepszy wybór to stroje kąpielowe z nadrukami lub wielokolorowe. Jeśli masz małe piersi dobrym wyborem będzie strój kąpielowy bandeau, który może być ozdobiony frędzlami dającymi poczucie objętości.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ogromny wybór najpiękniejszych kostiumów bikini. Możesz wybierać kostiumy kąpielowe z wiązaniem na szyi i plecach, zapinane, kostiumy z majtkami wiązanymi po bokach oraz kostiumy kąpielowe bandeau. Oferujemy takie marki jak Lupoline, Marko, gWinner, Verano oraz Lorin.

Katalog

Producent v